Podlaha v kuchyni - výběr dlažeb a obkladů do kuchyně, lino (levné linoleum)

Kuchyňská podlaha - dlažbu, obklad do kuchyně

Dlažby a obklady do kuchyně Jakou podlahu zvolit v kuchyni? Nabízí se dostatek možností, jak svou kuchyň sladit například s navazující jinou místností (obývák). Co se podlahových krytin týká, je možné použít klasické linoleum (lino - PVC), dřevěnou podlahu (dub, buk), popřípadě čím dál oblíbenější dlažby či obklady do kuchyně. Výběr z obkladaček a kuchyňských dlažeb je velmi pestrý, tudíž lze volit z mnoha designů, tvarů či barev a vzorů dlažby, ale co je ještě důležitější, můžete se spolehnout také na různé funkce a funkční vlastnosti, jakými je například velmi důležitá protiskluzovost podlahy.

Keramická podlahová mozaika a obkladačky kuchyně

Kuchyně Kromě klasických kuchyňských obkladů a dlažeb je také často volenou variantou tzv. mozaika, tedy lepení malých obkladů čtvercového tvaru vedle sebe, čímž vzniká právě pravidelná "mozaika". Pokud nechcete platit hodně peněz za provedené práce, je možné objednat pouze materiál (keramickou dlažbu - obklad) a místo řemeslníka si práci udělat sami. Pokládka nejen mozaikové dlažba vyžaduje jistou dávku zručnosti a je dobré se informovat o doporučených roztečích jednotlivých dílů, jejich lepení a možnostech pokládky na rovné či zakřivené plochy.

jak vybírat kuchyň?

Při výběru té pravé kuchyně pro váš domov rozhoduje z velké části estetické cítění, ale nezapomeňte také na její správnou funkčnost.

obkladačky do kuchyní

Výběr dlažeb a obkladů do kuchyní (obkladaček) je velmi pestrý a opět můžete hledět jak na design, tak na jejich funkci (zátěžová dlažba).

moderní design/klasika

Volba moderního designu kuchyně nebo klasického stylu je osobním názorem a odráží se především od stylu domu/bytu.

hanák kuchyně - firma

Kuchyně od firmy Hanák patří dlouhodobě k velmi vyhledávaným. v sortimentu najdete i kuchyňský nábytek.
 • Hanák kuchyně
 • oresi kuchyně - firma

  Firma Oresi je tradičním výrobcem kuchyňských linek a celých kuchyní. V nabídce najdete i splátkový prodej.
 • Oresi kuchyně
 • ikea kuchyně - firma

  Ikea patří mezi velmi oblíbené prodejce koupelen, kuchyní a veškerého bytového nábytku a doplňků do domu.
 • Ikea kuchyně
 • © 2009 Kuchyně - informace o kuchyních, kuchyňském nábytku, doplňcích a potřebách do kuchyňských linek | Ochrana osobních údajů

  Mars webdesign - tvorba WWW stránek, web design

  Letenky - on-line rezervace nejlevnějších letenek

  Povinné ručení - porovnání cen a sazeb pojištění aut
  Toužíte po nové koupelně, chystáte se ji renovovat, nebo jen sháníte nějaký koupelnový nábytek či vybavení? Koupelny Siko, Rako, Ravak, Ptáček a nabídku koupelnových dlažeb a obkladů nejdete zde.