Hanák kuchyně a moderní či rustikální kuchyňské linky, prodej nábytku, ložnic

Hanák nábytek, a.s. - výroba a prodej nábytku

Kuchyně Hanák Společnost Hanák nábytek (Kuchyně Hanák) patří mezi přední české výrobce a prodejce bytového nábytku (obývací pokoje, stěny, nábytek), kuchyní a kuchyňských doplňků. Firma vsadila na vlastní výrobu a produkci nových kuchyní dle vlastních plánů a bez většiny zbytných dodavatelů. Díky tomu může firma Hanák nabídnou produkty z "vlastní" produkce a ve kvalitě, kterou chce svým zákazníkům dodávat.

Vzhledem k dlouhodobé oblibě kuchyňských linek mezi českými zákazníky lze usuzovat, že se jedná opravdu o kvalitní výrobky, které mohou snadno konkurovat velkým evropským dodavatelům nábytku do domu či bytů a stejně tak výrobcům moderních či rustikálních kuchyní.

Kuchyně Hanák - kvalitní kuchyňské linky, ložnice

Kuchyně Hanák V sortimentu produktů firmy Hanák nábytek najdeme nejen kuchyně v moderním (moderna - design) či rustikálním (klasický dřevěný) stylu, ale také bytový nábytek, obývací pokoje, ložnice, šatní skříně (vestavěný nábytek). Díky vlastní výrobě se nemusí Hanák soustředit na kvalitu dílů od dodavatelů a subdodavatelů kuchyňských komponent, ale drží celou výrobu ve svých rukou, což dopomáhá ke zvýšení kvality.

Na vzorových sestavách ve studiích najdete praktické ukázky ztvárnění kuchyní, varianty všech vyráběných dvířek, korpusů, pracovních desek, úchytek a dalších doplňků. U značkových kuchyní a nábytku společnosti Hanák nábytek, a.s. je garantována tříletá záruční lhůta.

jak vybírat kuchyň?

Při výběru té pravé kuchyně pro váš domov rozhoduje z velké části estetické cítění, ale nezapomeňte také na její správnou funkčnost.

obkladačky do kuchyní

Výběr dlažeb a obkladů do kuchyní (obkladaček) je velmi pestrý a opět můžete hledět jak na design, tak na jejich funkci (zátěžová dlažba).

moderní design/klasika

Volba moderního designu kuchyně nebo klasického stylu je osobním názorem a odráží se především od stylu domu/bytu.

hanák kuchyně - firma

Kuchyně od firmy Hanák patří dlouhodobě k velmi vyhledávaným. v sortimentu najdete i kuchyňský nábytek.
 • Hanák kuchyně
 • oresi kuchyně - firma

  Firma Oresi je tradičním výrobcem kuchyňských linek a celých kuchyní. V nabídce najdete i splátkový prodej.
 • Oresi kuchyně
 • ikea kuchyně - firma

  Ikea patří mezi velmi oblíbené prodejce koupelen, kuchyní a veškerého bytového nábytku a doplňků do domu.
 • Ikea kuchyně
 • © 2009 Kuchyně - informace o kuchyních, kuchyňském nábytku, doplňcích a potřebách do kuchyňských linek | Ochrana osobních údajů

  Mars webdesign - tvorba WWW stránek, web design

  Letenky - on-line rezervace nejlevnějších letenek

  Povinné ručení - porovnání cen a sazeb pojištění aut
  Toužíte po nové koupelně, chystáte se ji renovovat, nebo jen sháníte nějaký koupelnový nábytek či vybavení? Koupelny Siko, Rako, Ravak, Ptáček a nabídku koupelnových dlažeb a obkladů nejdete zde.