Ikea.cz nábytek - fotogalerie kuchyňských linek a kuchyní v online katalogu Ikea

Ikea nábytek - kuchyni, ložnici, křeslo, osvětlení

Kuchyně Ikea Švédská firma Ikea nábytek si za své několikaleté působení v České republice získala u zákazníků stejnou či vyšší přízeň jako i v jiných státech Evropy. Svou filozofií, že i levná věc může být jednoduchá, hezká a vkusná i vedle dražšího sourozence, si Ikea získala mnoho příznivců. Dnes patří obchodní dům Ikea nábytek mezi největší prodejce kuchyní (kuchyňských linek), koupelen, ložnic, obýváků či pracoven, pohovek, křesel, osvětlení a mnoha dalších bytových doplňků v ČR (vybavení do domácností).

Chytrost a přívětivý (nebo chytře vypočítavý) přístup z činnosti firmy a jejích zaměstnanců vyloženě sálá. Nejde jen o výrobky, ale také o způsob jejich prezentace, výchovu zaměstnanců a celkově velmi inteligentní přístup k obchodu a prodeji ikeáckého zboží. Stejně tak je dobře zpracovaný systém vlastního obchodního domu a samoobslužného skladu, kde si podle čísla udaného na kartičce každého produktu můžete toto zboží ve skladu sami vyzvednout.

Solitérové a vestavní kuchyně Ikea, katalog zdarma

Kuchyně Ikea Již na webových stránkách Ikea najdete dobře zpracovanou nabídku solitérových a vestavných kuchyní Ikea. Pokud nemáte k dispozici internet, popřípadě pokud máte raději osobní kontakt, nic vám nebrání navštívit některou z poboček Ikey, třeba v Praze (Černý Most, Zličín Praha), nebo využít možnosti objednat si Ikea katalog domů. V katalogu produktů najdete velmi vkusným způsobem nafocené nejen kuchyně Ikea, ale celou řadu dalšího dostupného nábytku, osvětlení, ložnic, křesel, pohovek, vestavěných skříní, postelí a dalšího zboží.

Samozřejmě že v nabídce produktů Ikea najdete i výrobky z masivu a jiných velmi kvalitních přírodních či syntetických materiálů, ale to pravé kouzlo spočívá v prodeji levného nábytku, jehož design je velmi povedený, splňuje dobrou funkčnost, je snadno sestavitelný doma a přes svou jednoduchou konstrukci něco vydrží.

jak vybírat kuchyň?

Při výběru té pravé kuchyně pro váš domov rozhoduje z velké části estetické cítění, ale nezapomeňte také na její správnou funkčnost.

obkladačky do kuchyní

Výběr dlažeb a obkladů do kuchyní (obkladaček) je velmi pestrý a opět můžete hledět jak na design, tak na jejich funkci (zátěžová dlažba).

moderní design/klasika

Volba moderního designu kuchyně nebo klasického stylu je osobním názorem a odráží se především od stylu domu/bytu.

hanák kuchyně - firma

Kuchyně od firmy Hanák patří dlouhodobě k velmi vyhledávaným. v sortimentu najdete i kuchyňský nábytek.
 • Hanák kuchyně
 • oresi kuchyně - firma

  Firma Oresi je tradičním výrobcem kuchyňských linek a celých kuchyní. V nabídce najdete i splátkový prodej.
 • Oresi kuchyně
 • ikea kuchyně - firma

  Ikea patří mezi velmi oblíbené prodejce koupelen, kuchyní a veškerého bytového nábytku a doplňků do domu.
 • Ikea kuchyně
 • © 2009 Kuchyně - informace o kuchyních, kuchyňském nábytku, doplňcích a potřebách do kuchyňských linek | Ochrana osobních údajů

  Mars webdesign - tvorba WWW stránek, web design

  Letenky - on-line rezervace nejlevnějších letenek

  Povinné ručení - porovnání cen a sazeb pojištění aut
  Toužíte po nové koupelně, chystáte se ji renovovat, nebo jen sháníte nějaký koupelnový nábytek či vybavení? Koupelny Siko, Rako, Ravak, Ptáček a nabídku koupelnových dlažeb a obkladů nejdete zde.