Moderní kuchyňskou linku, nebo klasickou kuchyň?

Moderní kuchyně a foto kuchyňských linek

Kuchyně moderna Zásadním rozhodnutím při výběru nové kuchyně bývá především fakt, že někdo je zastáncem moderního stylu a někdo zase upřednostňuje klasický vzhled. Pokud se rozhodujete jako členové domácnosti, může být rozhodnutí poměrně složitým procesem. Díky fotografiím (fota kuchyní) se můžete společně snáze rozhodnout pro moderní či klasický styl kuchyňské linky. Nejlepším kompromisem bývá sestavení kuchyně na míru, kdy jsou vkusně a s citem skloubeny jak prvky moderní kuchyně, tak materiály, prvky a doplňky typické pro klasickou kuchyni.

Fotogalerie napoví zda moderní či klasickou kuchyň

Moderní kuchyně Vždy když vybíráme něco na základě vzhledu (designu) poslouží nám pro dobrý rozhled a správné naladění fotografie produktů. Proto jsou také tolik vyhledávané fotogalerie kuchyní a kuchyňských linek, protože poskytují inspiraci při jejich výběru. Zajímavé fotogalerie najdete na stránkách jednotlivých prodejců kuchyní, popřípadě v pravidelně vydávaných vzorkových katalozích kuchyňských linek. Katalog s fotografiemi kuchyní bývá velmi často doplněn o projektovou dokumentaci, popis a charakteristické vlastnosti jednotlivých prvků (rozměry dvířek, materiál).

jak vybírat kuchyň?

Při výběru té pravé kuchyně pro váš domov rozhoduje z velké části estetické cítění, ale nezapomeňte také na její správnou funkčnost.

obkladačky do kuchyní

Výběr dlažeb a obkladů do kuchyní (obkladaček) je velmi pestrý a opět můžete hledět jak na design, tak na jejich funkci (zátěžová dlažba).

moderní design/klasika

Volba moderního designu kuchyně nebo klasického stylu je osobním názorem a odráží se především od stylu domu/bytu.

hanák kuchyně - firma

Kuchyně od firmy Hanák patří dlouhodobě k velmi vyhledávaným. v sortimentu najdete i kuchyňský nábytek.
 • Hanák kuchyně
 • oresi kuchyně - firma

  Firma Oresi je tradičním výrobcem kuchyňských linek a celých kuchyní. V nabídce najdete i splátkový prodej.
 • Oresi kuchyně
 • ikea kuchyně - firma

  Ikea patří mezi velmi oblíbené prodejce koupelen, kuchyní a veškerého bytového nábytku a doplňků do domu.
 • Ikea kuchyně
 • © 2009 Kuchyně - informace o kuchyních, kuchyňském nábytku, doplňcích a potřebách do kuchyňských linek | Ochrana osobních údajů

  Mars webdesign - tvorba WWW stránek, web design

  Letenky - on-line rezervace nejlevnějších letenek

  Povinné ručení - porovnání cen a sazeb pojištění aut
  Toužíte po nové koupelně, chystáte se ji renovovat, nebo jen sháníte nějaký koupelnový nábytek či vybavení? Koupelny Siko, Rako, Ravak, Ptáček a nabídku koupelnových dlažeb a obkladů nejdete zde.