Oresi.cz - prodej kuchyní, kuchyňských linek, grafické návrhy zdarma

Oresi kuchyně - prodej kuchyňského nábytku

Kuchyně Oresi Firma Oresi s.r.o. provozuje v ČR společně se svými obchodními partnery maloobchodní síť prodejen s kuchyňským nábytkem pod značkou Oresi kuchyně. Již příchodem na webové stránky společnosti jsme mírně rozladěni, protože oproti konkurenci (Hanák nábytek, Ikea, Sykora či Koryna) jsou velmi zanedbané, což vzhledem k sortimentu, který Oresi nabízí (kuchyňský nábytek, prodej kuchyní), je velmi nestrategické. Výběr kuchyně podléhá hodně prvnímu dojmu, náladě a naladění, což při používání Oresi webu rozhodně novému zákazníkovi nijak nepomáhá.

Oproti firmě Hanák nábytek se Oresi spoléhá na množství dodavatelů, a to i přesto, že pro výrobu kuchyní využívá i vlastní technické zázemí. V současné době najdeme po celé České republice 50 obchodů s kuchyněmi a kuchyňským nábytkem firmy Oresi kuchyně. Seznam poboček (obchodních míst) vidíte v pravém sloupci.

Kuchyňská studia Oresi - seznam prodejen

Kuchyně Oresi Na oficiálních internetových stránkách firmy Oresi.cz najdete nejen informace o obchodních místech a pobočkách firmy, ale také seznam aktivních kuchyňských studií této společnosti. webové stránky sice rozhodně nejsou chloubou Oresi, nicméně důležité informace z nich lze "vytáhnout", včetně seznamu prodejen...
 • Praha 10, Praha 3, Praha 7, Praha 9, Březí u Říčan, Příbram, Kladno, Kolín, České Budějovice, Tábor, Písek, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Teplice, Děčín, Chomutov, Most, Litoměřice, Ústí nad Labem, Jablonec nad Nisou, Liberec, Hradec Králové, Trutnov, Kostelec nad Orlicí, Třebíč, Jihlava, Brno, Hodonín, Olomouc, Přerov, Hranice, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Rokycany, Pardubice, Vysoké Mýto, Česká Třebová, Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Zlín, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín

jak vybírat kuchyň?

Při výběru té pravé kuchyně pro váš domov rozhoduje z velké části estetické cítění, ale nezapomeňte také na její správnou funkčnost.

obkladačky do kuchyní

Výběr dlažeb a obkladů do kuchyní (obkladaček) je velmi pestrý a opět můžete hledět jak na design, tak na jejich funkci (zátěžová dlažba).

moderní design/klasika

Volba moderního designu kuchyně nebo klasického stylu je osobním názorem a odráží se především od stylu domu/bytu.

hanák kuchyně - firma

Kuchyně od firmy Hanák patří dlouhodobě k velmi vyhledávaným. v sortimentu najdete i kuchyňský nábytek.
 • Hanák kuchyně
 • oresi kuchyně - firma

  Firma Oresi je tradičním výrobcem kuchyňských linek a celých kuchyní. V nabídce najdete i splátkový prodej.
 • Oresi kuchyně
 • ikea kuchyně - firma

  Ikea patří mezi velmi oblíbené prodejce koupelen, kuchyní a veškerého bytového nábytku a doplňků do domu.
 • Ikea kuchyně
 • © 2009 Kuchyně - informace o kuchyních, kuchyňském nábytku, doplňcích a potřebách do kuchyňských linek | Ochrana osobních údajů

  Mars webdesign - tvorba WWW stránek, web design

  Letenky - on-line rezervace nejlevnějších letenek

  Povinné ručení - porovnání cen a sazeb pojištění aut
  Toužíte po nové koupelně, chystáte se ji renovovat, nebo jen sháníte nějaký koupelnový nábytek či vybavení? Koupelny Siko, Rako, Ravak, Ptáček a nabídku koupelnových dlažeb a obkladů nejdete zde.